АГРОБізнес-напрямок АПК Групи компаній «ТЕРРА ФУД» представлений «Агрокомплексом «Зелена долина», створеним в 2004 році у Вінницькій області. Основні напрямки діяльності: рослинництво, тваринництво та виробництво цукру.

 
Досягнення Групи в аграрному бізнесі

Одне з провідних господарств півдня Вінницької області. У 2011-2013 рр. Агрокомплекс «Зелена долина» незмінно входить до рейтингу «Аграрна еліта України» за версією журналу Farmer, який об'єднує 100 провідних компаній і керівників вітчизняного агропромислового комплексу.

У 2011 році компанія Organic Standard провела сертифікацію продукції Агрокомплексу як органічної, згідно європейських стандартів № 834/2007 та № 889/2008. Для цього були залучені експерти з швейцарського Інституту екологічного маркетингу ІМО. Органічне виробництво ґрунтується на дбайливому ставленні до навколишнього середовища, збереженні природних ресурсів, належному утриманні тварин, використанні речовин і процесів виключно природного походження.

У 2010 році Агрокомплекс став володарем сертифікату «Лідер галузі» за основним видом діяльності - вирощування зернових та технічних культур.

Томашпільський цукровий завод отримав І місце серед цукрових заводів Вінницької області за техніко-економічними показниками сезону 2011 року. В рамках програми «Національна конкурентоспроможність» продукція заводу отримала «Знак бездоганності», що підтверджує відповідність основним національним і міжнародним стандартам.

За підсумками роботи НАЦУ «Укрцукор» в 2014 році, Томашпільській цукровий завод зайняв ІІІ місце серед цукрових заводів України за загальною кількістю балів по техніко-економічним показникам.

Розвинуте рослинництво та власний тваринницький комплекс. На 26,5 тис. га Томашпільського та Тульчинського агроформування, вирощуються цукрові буряки, зернові, бобові, олійні та кормові культури. В агрофермах «Зеленої долини» утримується до 5000 голів великої рогатої худоби і понад 1000 свиней. Племзавод «Вила» займається вирощуванням племінної худоби. У 2009 році Агрокомплекс «Зелена долина» підтвердив статус племінного заводу з розведення великої рогатої худоби (ВРХ) симентальської породи, а також отримав статуси племінного заводу з розведення ВРХ української червоно-рябої молочної породи та племінного репродуктора з розведення ВРХ української чорно-рябої молочної породи.

Головний постачальник для підприємств Групи. Основними замовниками молока і м'яса виступають молоко- та м'ясопереробні підприємства «ТЕРРА ФУД», розташовані у Вінницькій області. Переробкою вирощених Агрокомплексом цукрових буряків займається власний Томашпільський цукровий завод. Зібрані на полях «Зеленої долини» зерно та продукти його переробки зберігаються на елеваторі неподалік залізничної станції Журавлівка, де також працює комбікормовий завод.

Курс на розвиток. В планах Агрокомплексу – підвищення врожайності шляхом впровадження сучасних технологій і вирощування культур, що користуються попитом на сільськогосподарських ринках. Робиться ставка на застосування широкозахватної та енергозберігаючої техніки з високим рівнем продуктивності. Крім того, Агрокомплекс планує  збільшення  потужностей по зберіганню зерна до 100 тис.тон  та  нарощення потенціалу по виробництву цукру до 50 тис.тон на рік.

Виробничі потужності
  • загальна площа землі в обробці – 26,5 тис. га;
  • переробка цукрових буряків на Томашпільському цукровому заводі – понад 2400 тон на добу; 
  • потенціал виробництва цукру до 50 тис.тон на рік;
  • зберігання зерна в елеваторі на ст. Журавлівка – 60 тис. тон.

Сайт «Агрокомплексу «Зелена долина»: akzd.com.ua