Агрокомплекс «Зелена долина» впроваджує систему оперативного супутникового моніторингу «Cropio»

01.07.2017 13:30:27

Cropio — це система дистанційного контролю сільськогосподарських угідь, яка включає оперативний моніторинг стану посівних площ, автодокументування, прогнозування і планування сільськогосподарських операцій.

З липня 2017 року на Агрокомплекс «Зелена долина» використовується система моніторингу Cropio, яка  разом з інформацією про погоду і даними з супутника моніторить стан  посівів  і відповідно до індексу вегетації дає прогнози по  врожайності вирощуваних культур.

Cropio дозволяє відстежувати погодинну і щоденну роботу, продуктивність і пересування техніки. Система може відправляти автоматичні оповіщення в таких ситуаціях як: робота без плану, відсутність сигналу, відхилення від маршруту,  та інші.

Система супутникового моніторингу полів Cropio доступна на мобільних платформах Android і iOS, що дає змогу спеціалістам і керівникам on-line оцінювати ситуацію на полі та швидко та зважено приймати управлінські рішення.

         Таким чином, введення системи, дозволяє контролювати стан посівів в режимі реального часу, стежити за вегетацією і розвитком культур на полях, виявляти проблемні ділянки, отримувати найточніший прогноз погоди, формувати прогноз врожайності і отримувати достовірну інформацію по продуктивності і виробітку техніки і агрегатів.