«ТЕРРА ФУД» очолив рейтинг молочних компаній України

23.11.2016
Компанія «ТЕРРА ФУД» очолила рейтинг «ТОП-10 найбільших виробників молочної продукції» за версією журналу «Delo». За підсумками 2015 року компанія утримала традиційну позицію лідера в категоріях фасованого вершкового масла і рослинно-вершкових сумішей, та зміцнила позицію в твердих сирах. У 2016 році, завдяки активному розвитку брендів «Ферма» і «Тульчинка», компанія «ТЕРРА ФУД» вперше стала №1 з виробництва плавлених сирів і сирного продукту в Україні.

«У 2016 році «ТЕРРА ФУД» змінив стратегію бізнесу — ми зосередилися на рентабельності та фінансовій оборотності, змістивши цілі за обсягами на другий план. Сьогодні можна зробити висновок, що стратегія виявилася ефективною та дала можливість досягти запланованих фінансових результатів. Фокусування на високомаржинальних продуктах дозволило компанії збільшити виручку, утримуючи перші позиції в більшості категорій молочного ринку України. У 2016 році «ТЕРРА ФУД» став лідером з виробництва та продажу плавленого сиру і сирного продукту та увійшов до ТОП-3 з продажу фасованого твердого сиру і сирного продукту в Україні. У 2017 році ми сконцентруємося на зміцненні наших лідерських позицій, стабільності та розвитку бізнесу в цілому. Також продовжимо створювати нові інноваційні молочні продукти та активно розвивати експортний напрям», — Фортунато Гуадалупі, Генеральний директор ТОВ «ТЕРРА ФУД».

Починаючи з 2014 року, «ТЕРРА ФУД» — №1 з виробництва молочної продукції в Україні, абсолютний лідер з виробництва та продажу фасованого вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей. Сьогодні компанія об'єднує молочні активи Групи «ТЕРРА ФУД» — одного з найбільших українських вертикально-інтегрованих холдингів, котрий розвиває бізнес в трьох галузях (молочна, м'ясна, агро). «ТЕРРА ФУД» виробляє широкий асортимент якісної молочної продукції і є сильним гравцем на міжнародному ринку, експортуючи продукцію більш ніж до 40 країн світу. Ключові бренди компанії: Premialle, «Ферма», «Біла лінія», «Тульчинка».