Якість та безпеку продукції «ТЕРРА ФУД» підтверджено міжнародною сертифікацією Халяль (HALAL)

04.06.2015 16:10:00
Центр Досліджень та Сертифікації Халяль «Альраід» підтвердив відповідність молочної продукції «ТЕРРА ФУД» ісламським канонічним нормам (продукція не містить заборонених в Ісламі речовин). Тепер мусульмани у всьому світі можуть з упевненістю споживати молочну продукцію, вироблену на підприємствах Групи компаній «ТЕРРА ФУД». Міжнародну сертифікацію Халяль (HALAL) отримали виробничі майданчики «ТЕРРА ФУД»: «Білоцерківський молочний комбінат», «Решетилівський маслозавод», «Тульчинський маслосирзавод», які виробляють продукцію в категоріях: UHT milk, UHT cream, Soft cheese, UHT yogurts, Blended butter. 

В Україні систему перевірок продукції здійснює «Центр досліджень та сертифікації халяль «Альраїд» у співпраці з Духовним управлінням мусульман України «Умма», у складі якого функціонує «Комітет з фетв при ДУМУ «Умма». З даного комітету формується комісія, яка виїжджає на виробництво для вивчення питання відповідності технології виробництва стандартам «халяль». «Халяль» (від арабського «al-halal» – «дозволене») – термін позначає, насамперед, безпеку, чистоту, користь для здоров'я людини, відсутність в продуктах харчування шкідливих консервантів і добавок. У СНД халяль-індустрія розвивається всього лише 10-15 років, тоді як в Америці та Європі – це норма суспільного життя.

«ТЕРРА ФУД» – молочна компанія, яка динамічно розвивається, лідер ринку вершкового масла, рослинно-вершкових сумішей і сиру в Україні. Сьогодні «ТЕРРА ФУД» – №1 у виробництві молочної продукції в Україні. Абсолютний лідер у виробництві й продажу масла та рослинно-вершкових сумішей, компанія номер один з продажу сиру в Україні. Компанія є сильним гравцем на міжнародному ринку – продукція експортується більш як до 30 країн світу. Виробничі потужності «ТЕРРА ФУД» включають 19 заводів.