УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Визначення

На цьому сайті слова Група компаній, Група, компанія, холдинг, «ТЕРРА ФУД», «ми», «нас» і «наш» використовуються для позначення всіх юридичних осіб, що входять до складу Групи компаній «ТЕРРА ФУД» у цілому.

Група компаній «ТЕРРА ФУД» – комунікативна назва всіх юридичних осіб та/або всіх бізнес-напрямків, що входять до складу Групи компаній «ТЕРРА ФУД», що використовується у зовнішніх корпоративних комунікаціях.

 

Умови

Даний сайт знаходиться під управлінням ТОВ «ТЕРРА ФУД». Будь ласка, уважно ознайомтесь із цими «Умовами». Відвідуючи цей сайт, Ви погоджуєтесь дотримуватися цих «Умов». Якщо Ви не згодні з даними «Умовами», Вам не слід відвідувати цей сайт або переглядати розміщену на його сторінках інформацію.

Всі питання та пропозиції щодо цього сайту слід надсилати в електронному форматі за адресами, вказаними на сторінці «Контакти», або на поштову адресу:

 

03037, Україна

м. Київ, вул. Зеленогірська, 8

Департамент маркетингу та продажів

«ТЕРРА ФУД»

 

Положення про конфіденційність

Ми поважаємо право на недоторканність особистого життя кожного відвідувача нашого сайту. У цьому розділі викладене наше положення про конфіденційність, недоторканність особистого життя та положення про збір і використання інформації про користувачів, включаючи персональні дані.

 

1.Особиста інформація

У деяких розділах нашого сайту ми можемо запропонувати Вам надати Ваші персональні дані. Наприклад, щоб відповісти на Ваші запитання, нам можуть знадобитися такі дані, як Ваше ім'я та прізвище, електронна або поштова адреса.

Деяка особиста інформація може збиратися автоматично. Це стандартна інформація про Вас, яка включає такі дані, як тип браузера та мова, час відвідування сайту та Ваша IP (Internet Protocol) адреса.

Ми можемо надсилати файли cookie на Ваш комп'ютер. Ви не зобов'язані приймати ці файли. Якщо Ви не бажаєте, щоб Ваш комп'ютер приймав файли cookie, Ви можете змінити налаштування свого браузера так, щоб Ваш комп'ютер не приймав подібні файли.

 

2.Використання компанією персональної інформації

ТОВ «ТЕРРА ФУД» може використовувати персональну інформацію наступним чином:

·         час від часу ми можемо передавати інформацію, що надійшла від Вас нашим підрядникам для підтримки роботи сайту.

·         ми можемо розкривати Ваші персональні дані: а) на вимогу правоохоронних органів або інших уповноважених державних структур; б) якщо цього від нас вимагає закон або постанова суду; в) коли ми вважаємо, що розкриття необхідно або доцільно для запобігання шахрайства чи порушення прав Групи компаній «ТЕРРА ФУД» або окремих її підрозділів; г) щоб гарантувати особисту безпеку співробітників Групи компаній «ТЕРРА ФУД» або третіх осіб, що перебувають на території, яка знаходиться у власності компанії.

·         ми зберігаємо за собою право передавати Ваші персональні дані у випадку, якщо ми продаємо, купуємо, об'єднуємо чи проводимо інші види реорганізації нашого бізнесу в регіонах своєї присутності. У разі здійснення таких дій може виникнути необхідність розкрити персональну інформацію потенційному покупцеві або передати її через продавців. Ми докладемо належних зусиль, щоб захистити персональну інформацію, що передається під час здійснення подібних угод.

 

3.Безпека наданої інформації

ТОВ «ТЕРРА ФУД» удасться до всіх доречних дій, щоб уникнути втрати, нецільового використання, зміни чи незаконного розголошення наданої Вами інформації. Треті сторони, організації та окремі співробітники, що працюють з компанією на договірній основі, а також представники ТОВ «ТЕРРА ФУД», службові обов'язки яких передбачають доступ до наданої Вами інформації, зобов'язані зберігати її конфіденційність і безпеку.

 

4.Посилання на сайти третіх сторін

Наш сайт може містити адреси інших сайтів, які вже розміщені у відкритому доступі в мережі Інтернет та мають власні умови використання. Ми не несемо відповідальності за їх зміст і надаємо посилання на ці сайти виключно для Вашої зручності. ТОВ «ТЕРРА ФУД» не несе відповідальності за точність інформації, що розміщена на інших сайтах, та їх роботу.

Здійснюючи доступ до цих сайтів, Ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що ми не несемо відповідальності або зобов'язань, прямих або непрямих, у випадку яких-небудь реальних або можливих збитків або шкоди внаслідок використання інформації, товарів або послуг, які містяться на будь-яких подібних сайтах. Використання таких сайтів здійснюється на Ваш власний ризик.

 

Загальні умови використання сайту

1.Даний сайт надає інформацію безкоштовно, без будь-яких гарантій, за винятком особливо обумовлених випадків. Інформація, що міститься на цьому сайті, призначена для загальних цілей і надається для ознайомлення аудиторії з компанією та середовищем її діяльності в країнах присутності. Компанія вдалася до всіх розумних і доцільних кроків, щоб переконатися, що інформація, представлена на сайті, відповідає дійсності на момент її публікації.

2.За винятком випадків, окремо обумовлених на цьому сайті, ТОВ «ТЕРРА ФУД» не несе відповідальності за зміст або використання будь-яких веб-сторінок або повідомлень, відправлених або отриманих Вами.

3.Всі права інтелектуальної власності, пов'язані з цим сайтом, у тому числі авторські права, права на знаки для товарів і послуг (торговельні марки) за законом належать ТОВ «ТЕРРА ФУД». Крім права на використання цього сайту, обмеженого цими «Умовами», жодних інших прав, пов'язаних з його використанням, Ви не отримуєте. Дозволяється роздруковувати або завантажувати інформацію та вміст цього сайту в особистих, некомерційних цілях. Не дозволяється пропонувати до продажу, продавати або будь-яким чином поширювати інформацію з цього сайту без письмового дозволу представника Департаменту маркетингу та продажів ТОВ «ТЕРРА ФУД». За умови отримання згаданого дозволу посилання на http://terrafood.com.ua є обов'язковим. Частини цього сайту не можуть бути використані як частини іншого сайту шляхом створення гіперпосилання в Інтернеті за винятком випадку, коли ТОВ «ТЕРРА ФУД» надало Вам на це письмовий дозвіл. Враховуючи обмеження наведені в цьому пункті, Вам дозволено завантажувати та використовувати фотографії та відео, розміщені в розділі «Галерея», у засобах масової інформації (включаючи інформаційні Інтернет-видання) для ілюстрації інформаційних матеріалів про діяльність Групи компаній «ТЕРРА ФУД», за умовою наявності активного гіперпосилання на http://terrafood.com.ua.

4.Не дозволяється використовувати цей сайт для будь-якої незаконної діяльності. Суворо заборонено розсилати, використовувати, копіювати, публікувати та давати дозвіл на публікації непристойного, загрозливого, наклепницького, образливого характеру. Забороняється розсилати будь-які рекламні або подібні до них матеріали, великі за розміром повідомлення, що можуть перешкоджати роботі цього сайту або заважати іншим відвідувачам використовувати цей сайт.

5.ТОВ «ТЕРРА ФУД» залишає за собою необмежене право в будь-який момент і без попередження додавати, змінювати, вилучати інформацію, тимчасово або повністю припиняти роботу всього сайту, обмежувати або забороняти доступ до нього.

6.Приймаючи ці умови, Ви погоджуєтесь із тим, що повинні компенсувати ТОВ «ТЕРРА ФУД» будь-який збиток або витрати (включаючи оплату юридичних послуг), що виникли внаслідок неправильного використання Вами цього сайту або в результаті порушення Вами цих «Умов».

7.У разі порушення Вами цих «Умов» ТОВ «ТЕРРА ФУД» має право на власний розсуд тимчасово призупинити або блокувати Ваш доступ до цього сайту та відмовити Вам у подальшому доступі до нього.

8.Надання доступу до цього сайту є безкоштовним, і ТОВ «ТЕРРА ФУД» не несе перед Вами жодної відповідальності у зв'язку з використанням цього сайту, зокрема, за прямі або непрямі збитки внаслідок використання Вами цього сайту. Ви можете уникнути подібної ситуації, лише негайно припинивши використання цього сайту.

9.ТОВ «ТЕРРА ФУД» періодично може вносити зміни в ці «Умови».

10.Ці «Умови», а також зміст цього сайту охороняються законами України, що мають виключне верховенство в усіх питаннях.