pic

Група компаній «ТЕРРА ФУД» -

один із найбільших виробників

м'ясо-молочної галузі України

Про групу

Група компаній «ТЕРРА ФУД» – один із найбільших в Україні аграрних холдингів, що працює в сегменті молочної та м'ясної продукції, а також займається сільським господарством.


Історія Групи компаній «ТЕРРА ФУД» почалася 1999 року з придбання Станіславом Войтовичем Тульчинського маслосирзаводу. За ці роки з одного підприємства виріс найпотужніший вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на виробництві та продажу молочної та м'ясної продукції, сільському господарстві.


Сьогодні Група компаній «ТЕРРА ФУД» включає в себе три бізнес-напрямки:


У молочній галузі холдинг займає лідируючі позиції у виробництві і продажах вершкового масла, рослинно-вершкових сумішей, сиру. Виробничі потужності підприємств холдингу становлять 43 тис. тонн сиру, 113,6 тис. тонн вершкового масла і рослинно-вершкових сумішей, а також 120 тис. тонн цільномолочної продукції на рік. 


2008 року Група почала випускати перші в Україні преміальні молочні продукти під ТМ Premialle. Сьогодні Група залишається провідним виробником у даній категорії  і великим гравцем на ринку цільномолочної продукції.


М'ясна продукція Групи виробляється на Тульчинському м'ясокомбінаті потужністю понад 6 тис. тонн м'ясних виробів на рік. Асортиментний ряд нараховує понад 100 найменувань. Для виробництва м'ясних продуктів ми використовуємо охолоджену сировину власного забою, залучаємо до розробки рецептур кращих українських та міжнародних технологів.


Агробізнес Групи компаній «ТЕРРА ФУД» є важливим джерелом сировини для виробничих підприємств холдингу. Наявність у складі Групи власного Агрокомплексу «Зелена долина» гарантує бездоганну якість сировинної бази. Агрокомплекс обробляє 27 тис. га землі, вирощує 5 тис. голів великої рогатої худоби, володіє цукровим заводом виробничою потужністю до 30 тис. тонн цукру за сезон, а також елеватором для зберігання 32 тис. тонн зерна.


Географія експорту Групи компаній «ТЕРРА ФУД» більш як 30 країну світу. Вже понад 10 років холдинг здійснює продажі високоякісної продукції до Молдови, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Казахстану, Туркменістану, а також на ринки Близького Сходу, Балкан, до країн Північної Африки та Азії. Представництва Групи відкриті в Йорданії та Грузії.


На міжнародному рівні Група компаній «ТЕРРА ФУД» відома високою якістю рослинно-вершкових сумішей. Ми посідаємо 4-е місце в Європі, 12-е місце в світі, що підтверджується даними Euromonitor, Міжнародного торгового центру (ITC), Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) та «Про-Консалтинг».Станіслав Андрійович Войтович
Сьогодні Група компаній «ТЕРРА ФУД» під управлінням Станіслава Войтовича – один із ключових гравців продовольчого ринку України, абсолютний національний лідер із виробництва та експорту спредів, а також з продажу сирів.
Центральний офіс Групи
 • Premialle

  Продукція з натурального відбірного молока вищого та «екстра» сортів від кращих фермерських господарств. Виробляється на молочному комбінаті.

 • Біла лінія

  Традиційні натуральні молочні продукти в середньому ціновому сегменті. Виробляються на молочному комбінаті.

 • Золотий Резерв

  Ексклюзивні продукти з добірного молока, створені справжніми майстрами своєї справи. ТМ «Золотий Резерв» – це вершкове масло, витримані сири та плавлений сир.

 • Тульчинка

  «Тульчинка» – марка-лідер в Україні з виробництва та продажу масла і спредів, сиру і сирного продукту. «Тульчинка» – одна з найпопулярніших торгових марок продуктів харчування України, володар нагород «Бренд року» і «Вибір року».

 • ФЕРМА

  Натуральні продукти з фермерського молока, створені за традиційними рецептами на базі сучасного виробництва.

 • Вапнярка

  Натуральні сири ТМ «Вапнярка» вирізняються незмінно високою якістю, ніжним смаком і вираженим сирним ароматом.

 • Тульчин

  Еталон якості та смаку м'ясних продуктів, створений справжніми експертами. Слоган торговельної марки: «М’ясна столиця України».

 • Ukrainian Glory

  Торговельна марка Ukrainian Glory створена для ринків ближнього та далекого зарубіжжя.

left right